O Nas

Strona główna O Nas Nasza oferta Nasze referencje

 

Szanowni Państwo !

    Historia naszej Firmy sięga lat przedwojennych, jest to przez pokolenia przekazywane doświadczenie, nowoczesność i rzetelność wykonywanych robót ogólnobudowlanych. Podstawą działalności Firmy MARBEL jest szeroko rozumiana działalność budowlano - remontowa. Dzięki ciągłemu szkoleniu kadr i podnoszeniu kwalifikacji świadczymy usługi w najnowszych światowych technologiach.
    W 1995 r. Firma uzyskała autoryzację wiodącego w świecie producenta materiałów hydroizolacyjnych DERBIGUM belgijskiej firmy IMPERBEL. Wykonywanie prac z materiałów tej Firmy realizowane jest ściśle według opracowanej i zastrzeżonej technologii. Pozwala to na uzyskanie hydroizolacji o niespotykanej wytrzymałości i odporności na procesy starzenia. Dzięki takim właściwościom membran DERBIGUM możliwe jest także wykonanie ogrodów na dachach w systemie ZINCO.
    Prowadzona przez  IMPERBEL strategia rynkowa polega na sprzedaży prac hydroizolacyjnych, uniemożliwiając zakup samych materiałów, co daje Firmie ciągłą kontrolę nad stosowaniem jej produktów przez wyspecjalizowane i koncesjonowane przedsiębiorstwa, oraz możliwość udzielenia 10-cio letniej gwarancji reasekurowanej przez firmę ubezpieczeniową ROYAL BELGE S.A. w 1170 Watelmael - Boisfort w Belgii. Od 2001 r. Firma MARBEL uczestniczy w nowym programie promocji materiałów Red Seal.
    Produktem Firmy IMPERBEL są też farby bitumiczne i aluminiowe do stosowania wewnątrz i zewnątrz pomieszczeń, do malowania np.: posadzek przemysłowych, oraz do odnowy starego pokrycia dachowego.

MARBEL - oferuje Państwu Wykonanie robót inwestycyjnych, remontowych, renowacyjnych ogólnobudowlanych. Szczególnie specjalizacja wiąże się z wykonywaniem:

dociepleń ścian i dachów,

pokrycia i konstrukcji dachowych,

izolacji przeciwwilgociowych dachów, tarasów,

izolacji przeciwwilgociowych budowli inżynierskich (mostów, wiaduktów, tuneli, zbiorników itp.),

wykonywanie oraz odtwarzanie izolacji poziomych i pionowych fundamentów budynków.

    W prowadzonych pracach stawiamy na najnowsze, najbardziej bezpieczne, sprawdzone i ekologiczne technologie. Stosowane przez nas produkty i technologie posiadają niezbędne atesty i certyfikaty instytutów zarówno polskich jak i zagranicznych oraz spełniają warunki norm ISO - 9002. Jesteśmy pewni proponowanych rozwiązań technicznych udzielając na nie wieloletnich gwarancji.


Firma MARBEL jest również importerem i dystrybutorem belgijskich materiałów budowlanych takich firm jak:

RECTICEL - producent płyt z wolnej od freonów pianki poliuretanowej dających możliwości zastosowania w budownictwie, od ocieplania fundamentów, podłóg, ścian, dachów po izolacje urządzeń chłodniczych itp.

ETERNIT - producent doskonałych okładzin ściennych i elewacyjnych w formie płyt fibrocementowych, bezazbestowych czystych ekologicznie.

VITO-PAINT - producent wysokogatunkowych farb wodnych do malowania antykorozyjnego, oraz farb cementowych do ochrony przed wilgocią z możliwością stosowania na mokre podłoża cementowe lub mur ceglany.

TAREC - producent otulin poliuretanowych do izolacji rurociągów.

 

Dziękujemy Państwu za zapoznanie się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

 

Powrót Następna

Przedsiębiorstwo "MARBEL" Spółka z o.o.
Kontakt : [e-mail]
Ostatnia aktualizacja 01.08.2001