Nasze referencje

Strona główna O Nas Nasza oferta Nasze referencje

 

    Pracownicy Firmy MARBEL w 1997 roku przeszli intensywne szkolenie i odbyli dwumiesięczną praktykę na obiektach mostowych w Belgii, w związku z tym Firma uzyskała zezwolenie na wykonywanie izolacji obiektów mostowych membraną DERBIGUM.
    Od tego czasu wykonaliśmy szereg ważnych prac na obiektach mostowych i inżynierskich w Polsce. Do najważniejszych zaliczyć można :

Izolacja Arkad Kubickiego na Zamku w Warszawie (prace w obiekcie zabytkowym, bardzo skomplikowane, izolacja wykonywana na ścianach do dziewięciu metrów poniżej terenu wraz z warstwami drenującymi).

Izolacja fundamentów pod unikalne w świeci obrabiarki w ABB Zamech (izolacja wykonywana wewnątrz wanny żelbetowej do ośmiu metrów poniżej posadzki i siedmiu metrów poniżej lustra wody gruntowej.

Izolacja najdłuższego mostu przez Wisłę w Wyszogrodzie (most o długości 1200 m, prace izolacyjne wykonywane etapami w sposób umożliwiający budowę następnych odcinków mostu i pozwalający na prowadzenie robót wykończeniowych na wykonanej izolacji. W ramach zlecenia wykonywaliśmy również przygotowanie powierzchni pod izolację poprzez frezowanie i groszkowanie płyty żelbetowej).

 

Izolacja fundamentów pod największe obrabiarki w ABB ZAMECH w Elblągu Izolacja Arkad Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie
Izolacja najdłuższego mostu przez Wisłę w Wyszogrodzie
Wykonanie hydroizolacji dachu parkingu podziemnego dla spółdzielni Nasz Dom w Gdańsku Remont i adaptacja Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej w Szpitalu Dziecięcym w Gdańsku Oliwie

 

 

Poprzednia Powrót

Przedsiębiorstwo "MARBEL" Spółka z o.o.
Kontakt : [e-mail]
Ostatnia aktualizacja 01.08.2001